Hvem er vi?

Bibliotek24 driftes i perioden 2022-2023 gjennom prosjekt Digin. Gjennom denne perioden vil også prosjekts organisering være utgangspunktet for organisasjonskartet til Bibliotek24. Generelle henvendelser kan sendes kontakt@bibliotek24.no.

Trygve Kikut

Daglig leder + BibStat

Rådgiver – Vestfold fylkesbibliotek

trygve.kikut@vestfoldfylke.no

Leon Bang-Hetlevik

Rådgiver

Rådgiver – Agder fylkesbibliotek

leon.bang-hetlevik@agderfk.no

Thomas Grønli

Administrasjon, brukerstøtte

Spesialkonsulent – Vestfold fylkesbibliotek

thomas.gronli@vestfoldfylke.no

Cecilie Weinholdt

Rådgiver

Rådgiver – Fylkesbiblioteket i Akershus, Buskerud og Østfold

ceciliewe@bfk.no

Camilla Holte Wiig

Rådgiver

Fagansvarlig – Deichmanske bibliotek

camilla.holte.wiig@bibliotek24.no

Øvrige fylkeskontakter:

Torgeir Brun, torgeir.brun@mrfylke.no – Møre og Romsdal fylkeskommune, Seksjon for arkiv, bibliotek og museum

Kari Skibenes, kari.skibenes@vlfk.no – Bibliotekutvikling Vestland

Mari Honningdal, mari.camilla.honningdal@telemarkfylke.no – Telemark fylkesbibliotek

Tone Mikkelsen, tone.mikkelsen@tromsfylke.no – Troms fylkesbibliotek

Signe Fløystad Aune, signe.aune@ffk.no – Finnmark fylkesbibliotek

Bjørnar Skjesol, bjosk@trondelagfylke.no – Trøndelag fylkesbibliotek

Roar Nygård, roanyg@nfk.no – Nordland fylkesbibliotek

Marius Græsby, marius.gresby@innlandetfylke.no – Innlandet fylkesbibliotek

Atle Faye-Lund, atlel@bfk.no – Fylkesbiblioteket Akershus, Buskerud og Østfold

Bjørn Kjetil Fredriksen, bjorn.kjetil.fredriksen@rogfk.no – Rogaland fylkesbibliotek